Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Přihlášky na Středoevropskou dražbu anglického plnokrevníka se blíží!

Přihlášky na Středoevropskou dražbu anglického plnokrevníka se blíží!

Dražba se letos uskuteční v pátek 11. října jako již tradičně na pardubickém závodišti. Po loňské vynucené změně a přesunu k rovinovým dostihům bude letos na dražbu opět celý den a bude součástí třídenního dražebního a dostihového festivalu.

Uzávěrka přihlášek na dražbu se nezadržitelně blíží a je od pondělí za týden. Tedy přihlášky můžete posílat již nyní. Přihlašovací formulář naleznete na stránkách dražby www.drazbykoni.cz v sekci dokumenty.

Obrovské letošní a předešlé úspěchy koní z dražby by měli přilákat další kupce a též na jejich nalákání aktivně pracujeme. Kvalita katalogu by měla být velmi dobrá. Máme přislíbenou účast dobrých koní od nás i ze zahraničí. Očekávám koně z Německa, Polska, Slovenska a samozřejmě ČR. Snad si na dražbu najdou cestu i čeští chovatelé. O kvalitní ročky domácího chovu by byl jistě zájem. Mohli by být i ročci z Irska, ale po absolutně nepochopitelném nezájmu o ně v posledních dvou letech nevím, či má smysl je sem vozit. Přitom se většina z nich ukázala velmi dobře a často byli za velmi nízké ceny. Úspěšní byli např. Aprilius, Waka Laura, Freddie Merc, Briana, Cruel Mole Joe, Woolfilly atd.

Tak neváhejte přihlásit i svého koně, každý rok změnila majitele většina koní z katalogu.

Tomáš Janda