Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Cheltenhamská hitparáda zná své vítěze

Cheltenhamská hitparáda zná své vítěze

Vítězi Cheltenhamské tipařské hitparády se stali Jan Burda, který trefil nejvíce vítězů, a Otakar Nový, který doporučil nejhodnotnější tip.

Už sedmý rok vám tipy na jednotlivé dostihy Cheltenhamského Festivalu přinášela Cheltenhamská tipařská hitparáda. V její letošní edici s devíti zásahy zvítězil JAN BURDA. Tomu se sice nepovedl úvodní den festivalu, po němž se s dvěma body nacházel až na osmém místě, ale zásluhou čtyř středečních zásahů se vyhoupl do čela, které už neopustil. V pátek na něj útočil především předloňský vítěz Jiří Šnajberk, ovšem nakonec zůstal o jedno vítězství zpět. Jan Burda, který je jedním z hlavních přispěvovatelů v populární facebookové skupině "Dostihy, láska na celý život", sponzoruje hitparádu šesti láhvemi vína, z nichž se tak čtyři nikam stěhovat nemusí.

Zbylé dvě láhve jsou určeny pro tipaře, který doporučí nejhodnotnější tip. V této soutěži už poněkolikáté uspěl OTAKAR NOVÝ. Jeho tipem ve třetím dostihu festivalu, konkrétně v Ultima Handicap Chase, byl totiž veterán Vintage Cloudse odskakující s kurzem 29:1. Brzy tedy bylo zřejmé, že laťka je hodně vysoko. Do konce festivalu sice zvítězila trojice koní s ještě vyššími kurzy, ovšem žádný z nich se v hitparádě neobjevil.

Vítězům gratulujeme!

 

pořadí:

Jan Burda                 9 – 28

Jiří Šnajberk             8 – 28

Jaroslav Fabris          7 – 28

Jan Žid                      7 – 28

Tomáš Janda             6 – 28

Ondřej Blahník          6 – 28

Otakar Nový              6 – 28 (29:1 – Vintage Clouds)

Andrej Horváth         5 - 28

Michaela Moricová     5 - 28

Ferdinand Minařík     2 - 28