Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Cheltenhamská hitparáda zná své vítěze

Cheltenhamská hitparáda zná své vítěze

Vítězi Cheltenhamské tipařské hitparády se stali Tomáš Janda, který trefil nejvíce vítězů, a Otakar Nový, který doporučil nejhodnotnější tip.

Už podesáté vám tipy na jednotlivé dostihy Cheltenhamského Festivalu přinášela Cheltenhamská tipařská hitparáda. V její letošní edici zvítězil TOMÁŠ JANDA. Ten se na čele pohyboval od prvního dne festivalu, a i když například v pátém dostihu závěrečného dne nechybělo mnoho, aby ho vyrovnali Jaroslav Fabris a Jiří Šnajberk, nakonec zůstali o bod zpět. Tomáš tak navázal na úspěchy z let 2016 a 2020, takže vítězí v pravidelných čtyřletých intervalech. Za vítězství v naší hitparádě obdrží publikaci, která vyšla ke stoletému výročí prvního Gold Cupu. Tu do soutěže věnoval Jan Červenka, který je nejen majitelem dostihových koní, ale rovněž lídrem kandidátky strany Mourek do Evropského parlamentu.

V soutěži o nejhodnotnější tip měl za obhajobou dobře našlápnuto Miki Kočan, který ve čtvrtek trefil dva hodnotné kurzy 9:1 a 9,5:1. Nakonec ho ale předstihl specialista na tuto soutěž OTAKAR NOVÝ. Ten vyhrál polovinu z jejích dosavadních osmi ročníků, když koně s nejvyšším kurzem doporučil rovněž v letech 2017, 2018 a 2021. Letos se mu vyplatila důvěru v „Mullins Army“. Většina vítězů trenéra Willieho Mullinse sice patřila mezi favority, nicméně Absurde zvítězil v pátečním handicapu s kurzem 13:1.

Vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.

 

TIPAŘSKÁ HITPARÁDA:

Tomáš Janda              10 – 27

Jaroslav Fabris            9 – 27

Jiří Šnajberk                9 – 27 

Jan Červenka               8 – 27 

Otakar Nový                8 – 27 (13:1 – Absurde)

Jan Žid                         7 - 26

Miki Kočan                   6 – 26

Jan Burda                    4 – 27

Ondřej Blahník            2 - 27

Ferdinand Minařík       0 - 23