Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

za 

Více informací...

Objednat...

„Deylák“ s trojicí favoritek

„Deylák“ s trojicí favoritek

Hlavním dostihem víkendu je předzkouška Jarní ceny klisen, Memoriál Rudolfa Deyla, na kterou je trojice favoritek vypsána se stejnými kurzy.

Protože sázková kancelář Betino stále nemá vyřízenou licenci, na dostihy v Mostě bude přijímat jen internetové sázky Tipsport.

Favoritkami hlavního dostihu v Mostě vypsal první dvě z Ceny zimní královny Dark Absolu a Astorii. Ve stejném kurzu 3,75:1 nabízí i Gold Memory, která měla v Británii rating 65 liber a před týdnem ve Velké Chuchli po boji porazila pátého z Gerschova memoriálu Politicum, když se v trojce na 1200 metrů ostatním vzdálili na 7 délek. S dalšími sedmi klisnami na stratu se tolik nepočítá a jejich kurzy začínají od 10:1

Favoritem druhého největšího dostihu dne, Memoriálu Jaroslava Podolana na 2200 metrů, je i přes vysokou váhu 65 kg Montjeu Third, který neuspěl ve Velké dubnové, ale loni tento dostih vyhrál, stejně jako další dva dvojkové dostihy v Mostě na podobných distancích. Jeho kurz je 2,6:1, o 0,2 nižší než má druhý favorit Galis.

Tipsport vypsal kurzy i na sobotní dostihy v Brně, kde v hlavním dostihu Jarní brněnské steeplechase jsou v pětičlenném poli favority Tymian (1,95:1) a loňský vítěz Podzimní brněnské steeplechase Tamas (2,25:1).

Sázková kancelář Betino pořadatelům oznámila, že v do Brna jezdit nabírat sázky nebude, a proto by měla na tři plánované dny brát internetové sázky kancelář Tipsport.

(ob)