Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Dostihy se vrací do live sázek na Tipsportu

Dostihy se vrací do live sázek na Tipsportu
pokladna sázkové kanceláře Tipsport na pardubickém závodišti

V nabídce live sázek společnosti Tipsport se po čtyřech měsících objevily dostihy, konkrétně můžete sázet na dnešní Exeter.

Sázková kancelář Tipsport ukončila příjem live sázek na zahraniční dostihy, mezi nimiž hrály prim britské a irské dostihy, v průběhu září. Podle technické podpory Tipsportu bylo důvodem, že dostihy jsou samostatným produktem, který nakupují od externího dodavatele, jenž se potýká s technickými problémy. Zároveň bylo avizováno, že se intenzivně pracuje na jejich odstranění. Aktuálně se po čtyřech měsících, během nichž nepřicházely žádné nové informace, konečně zdá, že se pro sázející blýská na lepší časy.

V dnešním kalendáři live sázek společnosti Tipsportu se totiž objevily dostihy v Exeteru. První dostih odstartuje ve 14:00 a k dispozici bude i stream z dostihového dne. Dnes je Exeter jediným závodiště, z něhož pořizuje přenos stanice Racing TV. Dá se tedy předpokládat, že stejně jako v minulosti se budou live sázky a streamy na Tipsportu týkat dostihů, které vysílá Racing TV. Dodejme, že velké anglické dostihy se sice v minulých týdnech pravidelně objevovaly v kurzové nabídce Tipsportu, ale bez přímých přenosů.

(Jaroslav Fabris)