Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Ferdinand Minařík přerušil smolnou sérii derby vítězkou 30:1

Ferdinand Minařík přerušil smolnou sérii derby vítězkou 30:1
Fedinand Minařík může být po derby dnu "vysmátej"

Náš přední tipař Ferdinad Minařík má za sebou úspěšnou neděli, když především doporučil vítězku Českého derby Blessed Kiss.

Ferdinand Minařík měl za sebou smolnou sérii. Jeho tipům se v poslední domě moc nedařilo. Nyní ale přečetl derby dokonale. Již v Derby Studiu se vyjádřil, že Mon Cheri by neměl spadnout z "tabule". Do derby si však vybral jiné dva koně.

U BLESSED KISS připustil její nevyrovnané výkony, kdy ve Francii letos nezaběhla. Přesvědčila ho ale dominance v první derby předzkoušce Jarní ceně ve Varech. Kurz při variantě buď a nebo se mu na ní zdál dost vysoký. Když jsme dělali Studio, byla u Tipsportu 22:1, když jí v neděli doporučil na našich stránkách i tipařském fóru Tipmatchbets byla 18:1 a nakonec odskakovala 15:1. Naopak na závodišti úsudek Ferdinanda Minaříka moc velký dojem neudělal. Nebo ti, co vyrazili na derby dříve, si ho prostě nestihli přečíst :) Pozdější vítězka derby, kde udolala německého hosta Poldi's Liebling, totiž u Betina oskakovala v kurzu 30:1.

Další správnou volbou byla sázka 1-5 2,3:1 na Darkolvu, který je svěřencem v derby velmi úspěšného trenéra Františka Holčáka. Ten se na pátou pozici dotáhl, když těsně porazil Dragona.

Úspěšným tipem byla i ve sprintu Anitschka 1-4 2,75:1, která od jara potvrdila nárůst formy a skončila třetí.

Když k tomu přidám můj tip na Mr Right, máme za sebou úspěšný derby den. U Bezina měl začínat na 3,3:1, odskočil ale 1,8:1. V době mého tipu ale byl solidně 3,15:1 i u Tipsportu , přestože i tam pak opět klesl.

Neříkám, že vám budeme servírovat tipy 30:1 každý týden :) ale buďte s námi.

Ondřej Blahník