Kolik se prosázelo na derby, v Pardubicích nebo Varech

Pravidelný přehled sázkové kanceláře Tipsport o celkových náběrech na dostihy v České republice.

Nedělní derby mítink byl rekordní v objemu peněz vsazených na jeden dostihový den v této sezóně. U Tipsportu se prosázelo 3.957.257 korun, z toho 1.587.139 u pokladen na závodišti. Na samotné České derby bylo vsazeno 1.246. 120 korun, z toho 360. 924 u pokladen na závodišti. Nejhranějším koněm v derby byl Ariolo, na nějž se vsadilo 110.134 korun, nejvíc peněz ale v neděli leželo na Arkhangelskovi, na něhož bylo vsazeno 112.518 korun. Ani jeden z nich však pozici favorita nesplnil. Na vítězku derby Queen Of Beaufay, která odskočila v kurzu 6,5:1, bylo vsazeno 54.260 korun na vítězství, ale podobně velká částka i na umístění do třetího místa, kde měla kurz 2,5:1. Největší kurz dne na vítěze měl Rex Of Thunder 18:1, který porazil Welluncu, na níž bylo vsazeno 63.605 korun.

8.dostih  386.956

Před derby se běžely dostihy ve Slušovicích, na něž bylo celkem prosázeno 468.732 korun, z toho 151.059 na pokladnách na závodištích.

8.dostih  74.028

Dlužíme vám ale i náběry na dostihy z minulého týdne. V neděli se běhalo v Karlových Varech, kde se prosázelo 874.980 korun, z toho 128.054 na pobočkách na závodišti.