Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Mormill 35:1 a další tipy

Mormill 35:1 a další tipy

Páteční dostihy v Karlových Varech byly pro naše tipaře nadmíru úspěšné, když vám doporučili koně v zajímavých kurzech.

Byl to především tip na málo zkušeného Mormilla. Ten začal kariéru až letos v pěti letech a jeho prvním startem byl hned Memoriál Jaroslava Maška, kde se střetl s naší širší sprinterskou špičkou. Po startu hned vystřelil, ale přestože ho pole před cílem "přejelo", byl stále v kontaktu. Na první běhání dobrý výkon. K dalšímu startu byl nasměrován do dostihu na 2800 metrů, kde také narazil na slušné soupeře a nezaběhl špatně. Je sice synem derby vítěze Authorized, ale matka dávala spíš kratší koně. Navíc je po startu dost rychlý a tratě do 2000 metrů pro něj asi budou optimální. Míle sice na něj byla trochu krátká, ale dal se od něj teprve ve třetím startu čekat progres, a přestože favoritka Merella šla po roční pauze v Mostě velmi dobře, i pro ní je míle krátká.

35:1 tak byl od bookmakera Tipsportu prostě úlet. I kurz 15:1, ve kterém odskakoval, byl dobrý. Jaroslav Fabris jako handicaper sice sázet nemůže, tipovat ale ano a na můj popud se opět vrátil na post tipaře. Po vítězství Mormilla v počátečním kurzu 35:1 navíc ve velkém stylu.

Když k tomu přičtu Hyacinta, kterého jsem ve vyrovnaném handicapu doporučil 1-3, ale s možností 12:1 na výhru, a vítězku Karlovarské dvojnásobné míle Raviellu, která s kurzem 4,5:1 byla dle očekávání vyrovnanou soupeřkou favorizovaného Amadeona, byli jsme 100%. Pokud jste si je někdo zahrál do "akovky", kurz byl 1890:1.

Sice je to od nás takové chlubení, ale zároveň jsme rádi, že jsme vám doporučili takové hodnotné tipy. Reklama musí být :)

Taky trochu můžeme zavzpomínat na loňský rok, kdy měl velmi dobrou úspěšnost Ferdinand Minařík. Letos bohužel nemá tolik času a své tipy nepravidelně stíhá zveřejňovat většinou těsně před začátky dostihů.

Zůstaňte s námi!

Ondřej Blahník