Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

za 

Více informací...

Objednat...

Nedělní Chuchle bez Betina, sázet můžete u Tipsportu

Nedělní Chuchle bez Betina, sázet můžete u Tipsportu

V neděli ve Velké Chuchli odstartuje sezóna bez sázkové kanceláře Betino, ale v omezeném provozu bude na závodišti působit Tipsport.

Tisková zpráva společnosti TOTO CZ a.s., která provozuje sázky na závodištích pod značkou Betino, uvádí, že se jí zatím přes včasné podání žádosti a intenzivní jednání s Ministerstvem financí ČR nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek.

Závodiště Velká Chuchle ale letos navázalo spolupráci se sázkovou kanceláří Tipsport, která v neděli posílí v areálu závodiště svůj tým pro příjem sázek. Podle herního plánu ovšem společnost Tipsport nemůže nabírat sázky od neregistrovaných hráčů. Na závodišti by sice měla být možnost registrace, ale vzhledem k očekávanému zájmu doporučujeme provést registraci dříve. Pokud se zaregistrujete přes banner, který naleznete na našich stránkách, obdržíte navíc ke svému vkladu bonus 150 Kč.

sázkové nabídce Tipsportu navíc kromě chuchelských dostihů naleznete také mítink v Aintree. Aktuálně jsou vypsány všechny dnešní dostihy a zítřejší Grand National, která je vypsána až do 8. místa a v nabídce je také několik speciálních sázek.

(Jaroslav Fabris)