Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Ondřej Blahník: Cloudy Dream to v Aintree umí

Ondřej Blahník: Cloudy Dream to v Aintree umí
Cloudy Dream (vlevo) loni těsně prohrál s Flying Angel Manifesto Novices Chase - foto: Manchester Evening News

Mítink v Aintree pokračuje druhým dnem, jehož vrcholem je JLT Melling Chase.

CLOUDY DREAM 1-3 2:1

Aintree - 16:25 - 4. dostih - Melling Chase

Tipsport 1 bod

V dostihu na 4000 metrů se představí vítěz Ryanair Chase Balko Des Flos, kde za sebou nechal výborného Un De Sceaux, pro něhož dostih na hluboké dráze již asi byl moc dlouhý.

Mullinsův Min startoval v Queen Mother Champion Chase, kde nestačil na suverénního Altiora. Přestože na podzim v Gowran Parku na 4000 metrů vyhrál, specializoval se spíš na dvoumílové dostihy a to platí i o Politologuovi, který QM Champion Chase skončil s odstupem čtvrtý, na rovné dráze by ale mohl zaběhnout lépe.

Mě se zde líbí jiný bělouš a tím je CLOUDY DREAM. V Ryanair Chase skončil třetí, ale nebyl tak daleko. Distance by pro něj měla být ideální a v Aintree se již několikrát ukázal dobře, i když na vítězství nedosáhl. Loni tu těsně prohrál mez nováčky, na podzim zas se Smad Place. On se vždy zapojuje o boj o přední příčky, vítězný tip to ale není. Naposledy vyhrál před rokem v Ayru. Tady se asi opět najde někdo lepší, on se ale opět nevzdá lacino.

 

SANTINI V 3:1

Aintree - 17:40 - 6. dostih - Doom Bar Sefton Novices' Hurdle

Tipsport 3:1 1 bod

V Albert Barlett Novices' Hurdle ho těsně porazil Ok Corral, když oba zůstali na štítě Kilbricken Storm. SANTINI ale podle mě na těžkém povrchu doplatil na svoji nezkušenost. Byl to pro něj teprve třetí start, když v obou předchozích šel na distanci 4000 metrů. Vytrvalost by mu ale chybět neměla, dráha v Aintree ale není tak náročná a já myslím, že tady potvrdí, že je velký talent.