Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Ondřej Blahník: Dvouletý Lianel ukázal nejvíc

Ondřej Blahník: Dvouletý Lianel ukázal nejvíc

Sázková kancelář Tipsport opět jako první nabízí kurzy na Evropský pohár žokejů. V rychlosti dva tipy na tuto akci.

LIANEL    5:1

Velká Chuchle - 2. dostih - 15:10

vítěz/ 2 body (Tipsport)

Lianel má na svém kontě dva starty a v obou zaběhl dobře. Hned při životním debutu skončil druhý v Simsonově ceně a další start v Karlových Varech s přehledem vyhrál. Na tenhle dostih byl připravován a tak se od něj dá čekat další dobrý výkon. V dostihu je sice několik zajímavých koní, když především pro druhou z Ceny Masise Priscillu je plusem prodloužení distance, Lianel ale podle mě zatím ukazoval ze zúčastněných nejvíc.

 

SIGN OF THE ZODIAC   2,25:1

Velká Chuchle - 4. dostih - 16:20

1 - 6/ 1 bod (Tipsport)

Tohle je hodně těžký dostih na tipování a uspět může celá řada koní. Tipování vítěze se tedy vyhnu a zaměřím se na koně, který se dá hrát do dálky. Sign Of The Zodiac již sice není nejmladší, přesto je stálým účastníkem sprinterské špičky. Běhá především v Bratislavě, chuchelská dráha mu však sedne lépe a navíc distance 1400 metrů je pro něj ideální. V minulých dvou ročnících se taky umístil shodně na třetím místě. To pro něj asi letos bude obtížné, kurz na umístění do šestého místa mi ale přijde reálný a proto si ho vezmu.

 

NOBLE CLIFFS     2,5:1

Velká Chuchle - 3. dostih - 15:45

1 - 5/ 1 bod (Tipsport)

V dostihu je několik favoritů. Především trojice Venillia, Ventaron, Aldar. S tím nelze než souhlasit, ale kurzy mě nelákají. Venillii jsem 3:1 nestihl a už šla o něco dolů. Počítat se musí i s loňskou vítězkou Dally Hit. Já zkusím doporučit něco víc "do dálky" a tím je Noble Cliffs. Toho jsem tipoval již do Velké jarní, kde prohrál jen se Sir Sunem. Od té doby neúspěšně startoval v derby, když se ukázalo že není tak vytrvalý a posledně šel ve Francii dostih na 2000 metrů. Tam byl sice až devátý, ale doběhl v kupě koní s ratingy 37, 38 kg a podobně. První dva měli myslím přes 45. To není špatné běhání. Návrat na kratší tratě by mu měl podle mě sednout. Z koní, kteří jsou v nabídce za koňmi, co jsem vyjmenoval, má dobrý kurz, a já ho zkusím na "tabuli".