Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Poslední týden dražeb Tattersalls

Poslední týden dražeb Tattersalls
Sea Of Class byla jako roček zakoupena na Tattersalls Decemeber Sales - foto tattersalls

V pondělí začíná dražba ročků a po ní následuje dražba hříbat, z nichž pochází Nagano Gold, Opasan nebo Ignacius Reilly.

 

December Yearling Sale – 22. listopadu

Přichází poslední týden, kdy je letos naposledy možnost nakoupit koně na dražbách společnosti Tattersalls v Newmarketu. V pondělí je na programu December Yearling Sale. Nejznámějším koněm zakoupeným v posledních letech na této dražbě je klisna Sea Of Class, která jako roček stála 170.000 GNS, ale na dráze se bohatě zaplatila, když vyhrála Irish a Yorkshire Oaks a byla druhá v Prix de l’Arc de Triomphe.

Našim turfmanům je ale možná víc známý loňský vítěz Českého derby Opasan, který letos uspěl na francouzské black type scéně, když vyhrál Listed ve Vichy a v Gr.2 v Longchamp ho dělilo z pátého místa od prvenství jen 2 ¼ délky. Před třemi lety byl na této držbě pořízen za 5.500 GNS.

KATALOG

KATALOG PDF

 

 

December Foal Sale – 24. – 27. listopadu

Čtyřdenní dražba hříbat, z níž k nám přišla celá řada výborných koní. Neznámější je náš nejlepší vytrvalec Nagano Gold, který zakoupen za 3.500 GNS a loni byl druhý v Grand Prix de Saint-Cloud (Gr.1). 3.000 GNS stál výborný mílař Ignacius Reilly, který letos přidal výhry ve Velké květnové a Tattersalls Mile, za 8.000 GNS byla zakoupena vítězka Oaks Sedmikraska.

KATALOG

KATALOG PDF

 

Na dražbě bude bloodstock agent Tomáš Janda. Pokud byste chtěli využít jeho služeb, můžete ho kontaktovat.