Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

REKLAMA: Začne dražba ročků v Newmarketu, z níž pochází Evžen, Saša a spol

REKLAMA: Začne dražba ročků v Newmarketu, z níž pochází Evžen, Saša a spol
Tattersalls October Yearling Sale

Příští týden proběhne v Newmarketu October Yearling Sale Book 2 až 4, z nich pochází celá řada u nás úspěšných koní.

OCTOBER YEARLING SALE

BOOK 2, 3, 4

Dražba je seřazena od středně drahých ročků po ty nejlevnější. Book 2 je od pondělí 12. do středy 14. října. Na ní navazuje Book 3 15. až 16. října a Book 4 je v sobotu 17. října.

Na těchto dražbách bylo v minulosti koupeno řada koní, kteří u nás uplatnili mezi špičkou jak na rovinách, tak na překážkách. Mezi ně patří:

Evžen byl od začátku kariéry velkou překážkovou nadějí. Kraloval mezi čtyřletými krosaři, loni vyhrál Cenu Vltavy a letos je po jasném triumfu v Ceně Peruána favoritem Ceny Labe.

Saša patřila mezi naši špičku od dvou let, kdy vyhrála Cenu Masise. V klasickém věku byla třetí v Jarní ceně klisen i Oaks, v tom slovenském byla druhá a na Slovensku vyhrála jedničkovou Cenu Whiskey. Ve čtyřech letech kralovala dostihům pro klisny u nás i na Slovensku a hřebce porazila v Ceně Prahy. Ještě letos byla třetí v nabité Velké dubnové, než bohatou kariéru ukončila.

 

Saša vítězí ve Velké ceně Prahy – foto: Jana Syručková

Tularka měla letos sérii tří vítězství. V Karlových Varech porazila Mormila a následně vyhrála Velkou letní cenu a Cenu Nory Jeane určenou klisnám. Druhá byla v Bratislavské míli.

Saul vyhrál Velkou červnovou a na konci sezóny Zlatou sponu tříletých pro začínající proutěnkáře. V neděli bude na startu Křišťálového poháru.

 

V případě zájmu o koupi ročka můžete kontaktovat Tomáše Jandu

tel: 724238217, mail: t.janda@atlas.cz