Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Sledujte on-line: Favorit německého derby se představí v Kolíně

Sledujte on-line: Favorit německého derby se představí v Kolíně
Favorit německého derby Wonderful Moon - deutscher-galopp - livestream

Německé dostihy lze zdarma sledovat v přímém přenosu. Dnes jsou dostihy v Kolíně nad Rýnem, kde se odběhne předzkouška derby a Gr.2 pro starší vytrvalce.

SLEDUJTE NĚMECKÉ DOSTIHY ŽIVĚ

 

Jedním z hlavních taháků dnešních dostihů v Kolíně nad Rýnem je předzkouška německého derby pferdewetten.de - Cologne Classic (Gr.3) na 2100 metrů. V ní se představí hlavní favorit německého derby.

WONDERFUL MOON na startu největšího dostihu pro dvouleté v Německu Preis des Winterfavoriten poklouzl, Bajuržan Murzabajev v jeho sedle ale situaci ustál a v rovině svedl velký, ale neúspěšný souboj s Rubaiyatem, který je předběžným favoritem German 2000 Guineas. V dalším startu ho svěřil Henk Grewe Andraschovi Starkemu, který s ním v listopadu vyhrál o 12 délek Gr. na 1700 metrů v Krefeldu. V Jeho sedle bude i nyní.

Otcem Wonderful Moona je suverénní vítěz německého derby 2014 Sea The Moon, který působí ve Velké Británii, kde měl loni na dráze první tříleté. Z nich byl zatím nejlepší loni čtvrtý v Deutsches Derby Quest The Moon, Alpine Star loni v Irsku vyhrála Gr.2 pro dvouleté.

Matka Wonderful Gorl vyhrála při debutu, ale absolvoval jen dva životní starty. V chovu již dala klisnu ve dvou letech druhou v Listed. Bába Wonderful World dala Wunder, pátou z Preis der Diana a třetí z Grosser Dallmayr-Preis – Bayerisches (Gr.1)

Jedním ze soupeřů Wonderful Moona v Cologne Classic bude Soul Train, loni první v BBAG Auktionsrennen v Mnichově, kterého pojede pro svého trenéra Andrease Wölera Bajuržan Murzabajev, který první den německé sezóny jezdil ve velké formě, když vyhrál dva ze tří Listed vrcholů v Hannoveru.

V Carl Jaspers-Preis (Gr.2) na 2400 metrů je favoritem zástupce úspěšného spojení Wöhler/Murzabajev Ashrun. Loni vyhrál Gr.3 na 2500 metrů v Deauville, na nejvyšší scéně v německu se mu ale zpočátku tak nedařilo, až na podzim si přišel finišem pro třetí místo v Grosser Preis von Bayern.

Největším jeho soupeřem by měl být podle sázkové nabídky Be My Sheriff, který byl loni v tomto dostihu druhý za pozdějším vítězem Grosser Preis von Berlin French Kingem. Porazil ale neměckého derby vítěze 2018 Windsose.

Jiří Palík pojede Accona, s nímž byl loni třetí v německém derby, úspěšný účastník EJC Adrie de Vries loni druhou z Preis der Diana Naidu.

STARTOVNÍ LISTINY – KOLÍN NAD RÝNEM – 8. KVĚTNA

Na dostihy bere sázky Fortuna, Tipsport je má v Live nabídce i se streamem.

(Ondřej Blahník)