Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Ondřej Blahník: Pardubice v rukou favoritů

Ondřej Blahník: Pardubice v rukou favoritů

Sázková kancelář Tipsport již vypsala kurzy na čtyři dostihy konané v sobotu v Pardubicích. Hlavním dostihem je kvalifikace na Velkou pardubickou, ale zajímavé jsou i ostatní dostihy.

FLOWER OF LOVE - 2,2:1

Pardubice - 2.dostih - 13:35

Do Česka byla importována se slušným ratingem 81 lb, když v klasickém věku vyhrála dva dostihy na vytrvalecké distanci. U nás se při premiéře v Mostě mezi špičkou neprosadila a zamířila na skoky, na kterých absolvovala debut v Itálii. Minule v Pardubicích soupeře doslova deklasovala a naznačila, že z ní může něco vyrůst. V této konkurenci jasná favoritka.

 

TER MILL - 7:1

Pardubice - 4. dostih - 14:45

Dostih je to vyrovnaný a šanci na úspěch má víc koní. Mezi nimi šestý z loňské Velké pardubické Ter Mill. Tenhle tempař loni vyhrál podobný dostih na 4500 metrů a distance okolo 5 kilometrů mu sednou nejlépe. Letos skončil poslední v kvalifikaci, ale po hrubé chybě ve vedoucí pozici na Velkém anglickém skoku. Předvedl tedy, že je stále v dobré kondici a měl by mít dobré šance na úspěch.

 

CHARME LOOK - 3:1

Pardubice - 5. dostih - 15:25

Vítěz Velké pardubické opět s Janem Faltejskem v sedle. První kvalifikaci nedokončil po pádu na Velkém anglickém skoku. V tu chvíli byl na druhé pozici a jeho šance tedy byla otevřená. Na úvod sezóny sice nepůsobil tak suverénně jako při říjnovém vrcholu, teď se ale dá čekat, že nastoupí v plné kondici a poradí si především s Váňovou trojicí.

 

IZYNKA - 2:1

Pardubice - 6. dostih - 16:00

Loni odstartovala překážkovou kariéru a hned se jí dařilo. Letos šla ještě nahoru. Na úvod sezóny těsně prohrála v handicapu a naposled lehce vyhrála kros na 3500 metrů. Metry navíc by jí měly prospět a nezdá se, že by některá ze soupeřek dosahovala jejích kvalit.