Sulman šancí s kurzem 11:1

Sulman šancí s kurzem 11:1

Sázková kancelář Tipsport již vypsala kurzy na některé víkendové dostihy a především ty v Mostě vypadají zajímavě. Zdejšími vrcholy jsou Velká mostecká a Velká letní cena.

SULMAN  11:1

Most - 5. dostih - 16:05

1 bod/vítěz, 1 bod/1-3 4:1

Hvězdou Velké letní ceny je derby vítěz Joseph. Pro něj by ale měl být dostih krátký. Nad jeho síly tak mohou být koně, kterým lépe sedne distance. Mezi ně patří SULMAN, který tento dostih vyhrál před dvěma lety (tehdy na 1800 metrů). Ten si stále drží dobrou výkonost. Na jaře zaběhl velmi dobře v Bratislavě proti Intisarimu, i když šel na pro něj dlouhých 2400 metrů. Stejně dlouhá Velká cena Slovenska na rozmoklé dráze již na něj byla moc. Naposledy se neztratil v silné Listed konkurenci v Drážďanech a tady by mohl mít šanci.

 

THEOPHILOS  3:1

Most - 6. dostih - 16:40

2 body/vítěz

Velká mostecká by měla být záležitostí svěřenců Josefa Váni. Sundara na jaře přesvědčivě vyhrál steepl v Lysé a posledně porazil silnou konkurenci ve Stříbrné trofeji v Pardubicích. Své kvality má i THEOPHILOS. I on vyhrál lehce na jaře v Lysé Prvomájovou steeplechase. V dalším startu sice nastoupil do kvalifikace, ta ale na něj byla moc dlouhá. Tenhle dostih by mu měl sednout více a oproti Sundarovi má více zkušeností s těžšími skoky. Podle mě jsou jejich šance vyrovnané, Theophilos má ale lepší kurz, tak proč ho nevzít.