Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Sázky: Ange Guardian obhajuje

Sázky: Ange Guardian obhajuje
Britští bookmakeři

Zítra se v Lysé nad Labem uskuteční mítink, jehož vrcholem je Memoriál Evy Palyzové. Na jeho startu bude obhájce loňského prvenství Ange Guardian.

Svěřenec Josefa Váni loni na zdejší dráze vyhrál jak Prvomájovou steeplechase, tak právě tuto cross country na 4600 metrů. V dalších startech potvrdil svoji formu i v Pardubicích, kde nakonec skončil druhý ve Velké pardubické. Nyní sice nastupuje poprvé v sezóně, přesto ho obě sázkové kanceláře vypsaly jako vysokého favotrita.

A to je na startu Rabbit Well, který zde v minulých letech také uspěl a loni patřil k favoritům Velké. Tam však do dostihu neodstartoval, což se mu v kariéře nestalo poprvé, a na závěr sezóny podal matný výkon ve Velké slušovické. I on se letos objeví na dráze poprvé, navíc pod vedením nového trenéra Juránka. Nejisota, co se od něj dá čekat teď, je tak na místě a to se odráží i v kurzu. Skoro na roveň je mu tak dáván ve velmi dobré formě běhající Salam, který ale v posledních startech nemusel narazit na takovou konkurenci.

To Pareto se může pochlubit druhým místem z polského Crystal Cupu, kde porazil Delight My Fire, a sázka do třetího místa zde nemusí být od věci. Vpolsedních letech se na zdejší dráze dařilo i Larizanovi, i on se ale letos představí poprvé.

(ob)

 

Kdo líp

  Tipsport Fortuna
Ange Guardian 2 2,1
Rabitt Well 3,5 4
Salam 5 4
Pareto 8 8
Larizano 10 10
Loire 15 18
Poinsettia 15 15
Makler 20 20