Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Sázky: Velká květnová, Preakness Stakes, Locking Stakes

Sázky: Velká květnová, Preakness Stakes, Locking Stakes

Sázkové kanceláře s pestrou nabídkou. Můžete sázet na vrcholy víkendu u nás i ve světě.

Tradičně nejširší nabídku dostihů na víkend vypsal Tipsport. Ten má zatím dva dostihy v Brně, čtyři v Chuchli a další díl americké trojkoruny Preakness Stakes.

 

Velká květnová

Hlavním dostihem na domácí scéně je o víkendu Velká květnová cena ve Velké Chuchli, kde se představí elita našich mílařů. Na Tento dostih vypsaly kurzy obě dvě naše největší kanceláře Tipsport i Fortuna.

Favoritem je vítěz Velké jarní 2015 Aldar, který se po vynechané loňské sezóně vrátil vítězně na dráhu ve Varech, kde naznačil, že se s ním opět musí počítat do velkých dostihů. Při lepším průběhu než ve Velké dubnové by mu měla být největší konkurentkou loňská vítězka EJC Middle Dally Hit. Na jaře běhá ve výborné formě Master Of Gold, kterému by tahle distance měla být bližší, i když vyhrál i Gomba Handicap. Podceňovat nelze ani stájového druha Aldzarba, který zaběhl dobře ve Velké dubnové.

 Kdo líp - Velká květnová cena

  Tipsport Fortuna
Aldar 2 2,1
Dally Hit 4 4
Master Of Gold 4 4,5
Aldzarb 6 5
Montjeu Third 8 9
Albe Back 17 16
Jarahi 20 20
Malq 45 40

 Rozbory dostihů a formy - FAVORIT

 Kurzová nabídka

Tipsport

Fortuna

 

Aldar start - cíl ve Varech

 

Velká dubnová cena - 2. Aldzarb, 4. Dally Hit

 

Memoriál Jaroslava Maška - 2. Master Of Gold

 

Preakness Stakes

Suverénní vítěz Kentucky Derby Always Dreaming je favoritem dalšího dílu Triple Crown Preakness Stakes, který se odběhne na trati 1900 metrů na dráze Pimlico. Sekundovat by mu měl vítěz Breeder's Cup Juvenile Classic Empire, který v kentucky Derby neměl dobrý průběh a skončil čtvrtý. V menším poli může ukázat údernou koncovku i Gunnevera.

Startovní listina

 Kurzová nabídka

Tipsport

 

Kentucky Derby 2017

 

Locking Stakes

Stejně jako u nás, i v Británii je na programu velký dostih pro starší mílaře. Lockinge Stakes se běží dnes v 16:30 našeho času v Newbury. Hlavní favorité se spolu střetli v Queen Elizabeth II Stakes v Ascotu. Tehdy byl vítězné Minding nejblíže godolphinský Ribchester (2,5:1). Ten byl letos na mítinku v Dubai třetí v Dubai Turf na 1800 metrů.

Naopak třetí a pátý z Ascotu, Lightning Spear (6,5:1) a loňský vítěz 2000 Guineas Galileo Gold, (5,5:1) do sezóny teprve vstupují.

Startovní listina

 Kurzová nabídka

Tipsport - Live Sázky

 

Queen Elizabeth II Stakes 2016

(Ondřej Blahník)