Vabank – Aladarovi ubrání metrů prospěje

Před týdnem stihl Honey Bunny (V/M) svým spídem jen čtvrté místo, když zaostal nedaleké 1 3/4 délky za vítězem. Možná se na něm podepsala delší pausa a pár metrů navíc by mu jistě přišlo vhod.

 

Aladar - V

Most - 1. dostih (ne, 13:30)

Betino 3:1 - 2 eura

Druhým místem v Mimoni ukázal, že předešlý karlovarský start byl jen ojedinělým výpadkem. Jeho trumfem oproti jeho soupeřům by mělo být zkrácení distance. Letos sice vždy startoval na delší trati, ale vzhledem k jeho projevu i původu (jeho sestrami jsou dvojkové sprinterky Akebona s Assamakou) mu ubrání metrů prospěje. Většině jeho soupeřů by naopak sedla spíše míle, takže právě on by se zde měl zbavit přívlastku nezvítězivší.

 

Linda - V

Most - 5. dostih (ne, 15:35)

Betino 3:1 - 3 eura

Většina jejích už startujících soupeře skončila ve svých vystoupeních mezi nejlepšími. Pro Lindu ale hovoří kvalita dostihu, v němž debutovala. O hlavu za ní totiž skončil Shamalgan, který v dalším startu podlehl v Ceně Masise jen suverénnímu Ramble Onovi. Sice by jí vzhledem k minule předvedené koncovce více sedla delší rovina, ale jejímu trenérovi Lukovi se letos s dvouletými mimořádně daří a tento dostih by to měl potvrdit.

Tipy   20 - 47

Konto   - 0,01 euro

(tipaři hodnotí tip sázkou 1 až 3 euro)