Vabank – kilometr v Lysé Blokaci sedne

Mé poslední tipy jsou už 14 dní staré a jejich bilance je lehce záporná. Olmaia (V/M) vypadala 100 metrů před cílem na vítězku, ale nakonec se musela spokojit s třetí příčkou, když se svým spídem přišla trochu brzy.

To Double Game (V/M) brzy vycouval z podstatného dění a na jeho štítě skončil jediný soupeř.

 

Falcohill - V

Most - 3. dostih (15:00)

Racebets SP - 3 eura

Na nejvyšší scéně se úspěšně zabydlel už v loňském roce, když mu po tuhém boji uniklo vítězství v Karpatské ceně a těsné druhé místo si připsal i v jedničkové Odvetné ceně. Svojí příslušnost do širší ročníkové elity na Slovensku potvrzuje i letos, když po pátém místě z trialu na tamní VJC obsadil ve zmíněné klasice šestou příčku. Tentokrát narazí na podstatně slabší konkurenci, a pokud naváže na své poslední výkony, měl by daleký výlet do Mostu proměnit v první životní zásah.  

 

Blokace - V/M

LnL - 1. dostih (14:00)

Betino 5/2,25:1 - 2 eura

Po úspěšné loňské sezóně byla dost vysoko, ale při posledním startu v handicapu se chytla pátým místem se ztrátou jedné délky na druhou pozici a od té doby její rating ještě o 3 kg klesl. Po startu bývá hodně rychlá, a tak jí bude kilometr v Lysé sedět, což už loni prokázala vítězstvím v podobném dostihu. Navíc má ideální startovní číslo, takže by jí nikdo chytit nemusel.

Tipy   14 - 36

Konto   - 5,46 euro

(tipaři hodnotí tip sázkou 1 až 3 euro)