Vabank – Victory Next zaskočí všechny favority

Po karlovarských dostizích se mé konto přehouplo do mínusu. Aspoň lepší vracečkou byla sázka na France Extrema (V/M), který obsadil třetí místo. Mé zbylé tři tipy se nevešly ani na tabuli.

 

Blue Coral - V

VCH - 3. dostih (15:00)

Betino 2,15:1 - 2 eura

Před čtrnácti dny v Bratislavě teprve vstupoval do sezóny a po přepáleném úvodu uhájil třetí místo. Nyní by měl být teoreticky jeho jediným soupeřem Sharpour. Ten je sice letos ve skvělé formě, ale má za sebou náročný program a třídy Blue Corala nedosahuje. Navíc start v nohách by měl Blue Corala zvednout a pokud mu žokej Radek Koplík naservíruje lepší průběh než posledně, měl by zabodovat naplno. 

 

Victory Next - V/M

VCH - České derby (6. dostih, 16:50)

Betino 11/4:1 - 2 eura

Lepší se dostih od dostihu. Jeho posledním startem byla Velká červnová cena, kde obsadil třetí místo, přestože mu nesvědčilo pomalé tempo. Na jeho zrychlení v oblouku před cílovou rovinou totiž příliš nereagoval a žokej Pavlíček ho už v něm musel začít vyjíždět. Rozešel se až v závěru a v cíli ztrácel na vítěze 2 3/4 délky, přestože naběhal hodně metrů navíc. Pokud bude ve svém progresu pokračovat a dostih se bude odbývat v poctivém tempu, může se postarat o velké překvapení.

 

Odinga - V/M

VCH - 8. dostih (18:00)

Betino 6/2,5:1 - 2 eura

Po třech neúspěšných výletech do dvojek se vrací do třetí ligy, v níž může těžit s podpory i úlevy amatérky Pejškové, která jí dovedla k triumfu v letošní premiéře. Odinga se navíc vrátila na svou vítěznou známku, čehož by mohla využít k dalšímu zásahu.

Tipy   12 - 31

Konto   - 2,26 euro

(tipaři hodnotí tip sázkou 1 až 3 euro)