Tipařův palec

Dubai World Cup: Arrogate a jeho další sólo?

V sobotu se v Dubai koná jeden z největších světových mítinků, jehož hlavním bodem je DUBAI WORLD CUP a na jeho startu ARROGATE.
Contributor v Lyon La Soie neuspěl

Člen naší mílařské špičky CONTRIBUTOR startoval letos již podruhé ve Francii. Ani tentokrát toho moc nepředvedl.
Přihlášky: S nejvyšší váhou do Gomby vítězka Svatováclavské ceny

Dnes vyšly přihlášky na první dostihový den ve Velké Chuchli, jehož hlavním dostihem bude tradiční Gomba handicap.
Contributor v Lyon La Soie

Čtvrtý t z EJC Middle CONTRIBUTOR dnes bude startovat ve Francii. Distance 2150 metrů se na něj však zdá stále příliš dlouhá.
Dostipy: Výběr koní do Dražby a 5 hvězd finišuje

Zítra se ve 12:00 uzavře první fáze soutěží Dražba a 5 hvězd na populárním tipovacím webu Dostipy.
Partyday při francouzské premiéře neuspěla

Svěřenkyně Václava Luky PARTYDAY při své francouzské premiéře neuspěla, když v Chantilly obsadila předposlední sedmé místo.
Vítězka Jarní ceny klisen v Chantilly

Dnes se ve francouzském Chantilly představí vítězka Jarní ceny klisen PARTYDAY. Nečeká jí ale nic jednoduchého.
Francie: Subway Dancer šestý v Gr.3, Ascover vyhrál cross country

Další start SUBWAY DANCER v black type skončil šestým místem. Úspěšný byl ale ASCOVER, který vyhrál menší cross country v Nancy.