Reportáže

Suverénní Classa zůstává neporažena (analýza)

Vrchol nedělních chuchelských dostihů tentokrát patřil klisnám, když se odběhl 18. Memoriál Harryho Petrlíka.
Porcinella podruhé vítězná po šestidenní pauze (analýza)

Po roce se do programu European Jockeys‘ Cupu vrátil Gerschův memoriál, který se letos běžel pod názvem EJC cena BAK stavební společnosti.
Outsider Australien zaskočil favorita Middle (analýza)

EJC Lokotrans Middle na střední trati skončil největším překvapením dne, když vítězný Australien odskakoval do dostihu s kurzem 45:1.
Rabbit Breath vyskočila z dvojek pro „Milión“ (analýza)

Největším dostihem European Jockeys‘ Cupu, jehož sedmý ročník hostila v sobotu Velká Chuchle, byl tradičně EJC Leram Million.
Antonio Fresu má pohár EJC 2021

Ohlédnutí za sedmým ročníkem Evropského poháru žokejů 2021 opět plného evropských žokejských es.
Pro „Nagana“ všechno špatně, Wellunca toho využila (analýza)

Vytrvalecký vrchol nejen EJC 2021 vybojovala česká odchovankyně, přestože běžel ve velkých evropských dostizích úspěšný Nagano Gold.
Queen Of Beaufay kraluje dvouletým klisnám (analýza)

V neděli Karlovy Vary hostily vrchol sezóny pro dvouleté klisny, kterým byla jubilejní 40. Cena zimní královny DS Pegas.
EJC má další hvězdu! Nagano Gold dohlášen do Velké ceny českého turfu

Evropský pohár žokejů letos kromě špičkových žokejů z deseti různých zemí nabídne také velkou koňskou hvězdu.
Slovenské Oaks v české režii (analýza)

Slovenské Oaks opanovaly klisny v českém tréninku, které se seřadily na prvních čtyřech místech. Vyhrála ta nejméně zkušená.
Od Sternkranze se dají čekat velké věci (analýza)

Nejbohatší dostih přes proutěné překážky v Chuchli opanovala dvojice Josefa Váni mladšího ve žlutočerných dresech.